כרטיסי מועדון

כרטיסי מועדון לקוחות | כרטיסי מתנה

גם אם אין לך תוכנת ניהול לקוחות, אין לך סיבה לדאגה. פלסטיק קארדס 4U מציעה לך את תוכנת ניהול הלקוחות המספקת פתרון מקיף לטיפול במועדון לקוחות והטבות. לפרטים נוספים, פנו לאחד מנציגינו (הנחמדים).

כרטיסי מועדון לקוחות

ימי המפתח העשוי מתכת וחושף השיניים מגיעים לקיצם. בימי המפתח האלקטרוני יש לך הזדמנות נוספת למתג את העסק שלך על מוצר חדשני, בתחילת דרכו.

אם גם אתה רוצה כרטיס שבאמת “פותח דלתות”, יש לנו הצעות אטרקטיביות במיוחד עבורך.

סטנדרט הכרטיס הינו CR 89 , ואנו מאפשרים שילובים נוספים העולים על דעתך.

בגלל שיש שילובים ועיצובים אין סופיים למפתחות אלקטרוניים, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר לייעוץ חינם והצעת מחיר ללא כל התחייבות.

כרטיסי מועדון

כל בעל עסק מבין ששימור לקוחות הוא אחד הכלים החשובים ביותר לצורך הצלחת העסק. עולם העסקים הוא עולם תחרותי מאוד; אנו משקיעים משאבים רבים בגיוס לקוחות ולכן חשוב לנו לשמר אותם. אנו שואפים לבנות מערכת יחסים ארוכה עם הלקוח; מערכת יחסים בה הלקוח יגלה נאמנות למותג ויחזור לבצע קניות נוספות בעסק גם בעתיד. לפעמים יותר משתלם להשקיע בשימור לקוחות קיימים מאשר גיוס לקוחות חדשים. אך לצד השקעה במיתוג ושיווק, אילו צעדים פרקטיים אנו יכולים לנקוט על מנת לשמר את הלקוחות? התשובה תמונה בכרטיסי מועדון. כן, אותם הכרטיסים המגנטיים אשר לכל אחד יש בארנק הם כלי חשוב מאוד לצורך שימור הלקוחות, ביצוע עסקאות חוזרות והגדלת הרווחיות של העסק.

השימוש בכרטיסי מועדון יוצר המשכיות, הוא יוצר ערך מקנייה אחת אל הקנייה הבאה.

על מנת להפיק את המיטב מכרטיסי מועדון חשוב ליצור מערכת יחסים הדדית בין העסק לבין הלקוח. אסור לנו להשתמש בכרטיסי המועדון רק בתור אמצעי להציף את הלקוח בפרסומים; חשוב ליישם אסטרטגיה אשר מעניקה ללקוח ערך אמתי, לצד תחושת אקסלוסיביות והזדהות עם העסק.

בתי עסק אשר הקימו מועדון לקוחות ומשתמשים בחכמה בכרטיסי מועדון מצליחים למנף את העסק ולהגדיל את המכירות.

גיוס לקוחות באמצעות כרטיס מועדון

כרטיסי מועדון מזוהים בעיקר עם שימור לקוחות אך כאשר יודעים לנצל אותם בצורה הנכונה הם יכולים להיות גם כלי לגיוס לקוחות חדשים. הדבר דורש אסטרטגיה שיווקית נכונה והדרכה של אנשי המכירות אשר ישתמשו בכרטיס המועדון ככלי לקידום מכירות.

כרטיס מועדון – יחס אישי

שימוש בכרטיס מועדון מאפשר לעסק לנהל קשר אישי וישיר מול הלקוח. חשוב להתייחס אל כל לקוח כאינדיבידואל וכרטיסי המועדון הם הכלי אשר מאפשר לכם לעשות זאת. איננו מתכוונים אך ורק למידע פרסומי הנשלח באופן אישי אל חברי המועדון, אלא למבצעים והטבות המותאמים באופן אישי לדפוסי הקנייה של הלקוח. כרטיסי מועדון מאפשרים לכם להציע ללקוח את מה שבאמת מעניין אותו ולעודד אותו לרכוש באמצעות הטבות שונות. זהו WIN-WIN עבור הלקוח והעסק.

מועדון לקוחות – לכל סוגי העסקים

בעבר מועדוני לקוחות וכרטיסי מועדון זוהי בעיקר עם רשתות ענק; אך היום בקלות כל עסק יכול להקים מועדון לקוחות ולעשות שימוש בכרטיסי מועדון מגנטיים ולכן אנו רואים גידול בפופולריות של כרטיסי מועדון ואנו יכולים למצוא אותם בעסקים רבים, מחנויות ועד מסעדות אשר מבינות כי זהו אמצעי לשימור לקוחות והגדלת מחזור המכירות.  בעזרת כרטיסי מועדון עסק קטן יכול להעניק ללקוחותיו חוויה גדולה; מבצעי קידום מכירות אישיים המבוססים על דפוסי הקנייה של הלקוח וצרכיו.

כרטיסי מועדון וטכנולוגיית המידע

כרטיסי מועדון מאפשרים לנו היכרות אישית עם הרגלי הקנייה של הלקוח, אך התמונה המצרפית של כל חברי המועדון מעניקה לנו מידע רב ערך. בזכות מידע זה אנו יכולים לבצע ניתוחים מתקדמים. לזהות מגמות ולקבל החלטות שיווקיות נכונות אשר יביאו לנו עוד מכירות באתר. כך נוכל תמיד להסיק מסקנות ולשפר את המערכת.

אצלנו תוכל להזמין כרטיסי מועדון לקוחות מעוצבים המגיעים עם תכנת ניהול לקוחות באמצעותה תוכל לטפל במועדון הלקוחות ולהרכיב מבצעים והטבות.

להצעת מחיר התקשרו
054-4778840
או מלאו את הטופס למטה ואנו נחזור אליך מיד